У Хмельницькому вантажівка провалилася під асфальт (ВІДЕО)

Надзвичайні події

На перехресті вулиць Чорновола і Красовського, що в мікрорайоні Ракове у Хмельницькому, вантажний автомобіль провалився під асфальт прямо на проїжджій частині.

На кадрах, опублікованих в спільноті «Новини Хмельниччини», видно, як одне із задніх коліс вантажівки потрапило в провалля і самостійно вибратися з нього водій не в змозі.

Сильний потік води після учорашньої негоди  розмив шмат дороги навколо каналізаційного зливу. Тож водій автомобіля, вочевидь, просто не зміг побачити пастку.

За інформацією Управління патрульної поліції Хмельниччини, сьогодні, близько 12:45 на лінію 102 надійшов виклик наступного змісту «На перехресті вулиць Чорновола та Красовського з-під люка б’є вода». Патрульні одразу повідомили відповідні служби для усунення цих недоліків.

«Близько 13:15 на лінію 102 надійшов виклик, що на цьому відрізку дороги під вантажним транспортним засобом ЗІЛ провалився асфальт», – зазначили в УПП.

Наразі на місці події працює відділ безпеки дорожнього руху УПП, який здійснює встановлення всіх обставин справи та обстеження вулично-шляхової мережі.

Крім цього патрульними забезпечується безпека дорожнього руху на вищевказаній ділянці території.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм