На Хмельниччині 15 офіційних мільйонерів прозвітували про отримані доходи

Економіка

З початку 2021 року жителі Хмельниччини подали до податкової служби області 3 358 декларацій про майновий стан і доходи та задекларували 454,6 мільйона гривень доходів, отриманих торік.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Хмельницькій області.

У податкових деклараціях мешканці краю самостійно визначили до сплати 9,3 мільйона гривень податкових зобов’язань. Зокрема, до бюджету надійде 5,7 мільйона податку на доходи фізичних осіб та 1,7 мільйона – військового збору.

«З поданих декларацій – 15 подано громадянами, в яких сума задекларованого доходу перевищила мільйон гривень, загальна сума їх доходів становить 147,4 мільйона гривень», – зазначили в ДПС.

Також з початку року 1 196 хмельничан скористалися правом на одержання податкової знижки за витрати, передбачені чинним податковим законодавством, із загальною сумою до повернення з бюджету – 3,5 мільйона гривень.

Після спільних зустрічей податківців із громадями-одноосібниками ними подано 797 декларацій про майновий стан і доходи: задекларовано 6,4 мільйона гривень доходу та понад мільйон податкових зобов’язань з ПДФО і військового збору.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм