На Хмельниччині не спадає попит на закордонні паспорти

За останній місяць літа міграційною службою Хмельниччини оформлено 16,5 тисячі біометричних документів. Майже дві третини з них — закордонні паспорти. Такий високий попит, як зазначають в установі, спостерігався і в попередні місяці.

Якщо торік у серпні кількість виданих ID-карток та закордонних паспортів була майже однаковою (5,1 тисячі та 5,5 тисячі відповідно), то цьогорічного серпня закордонних документів видано вдвічі більше — 11 тисяч, ID-картки отримали 5,5 тисячі громадян.

Через велику кількість звернень щодо оформлення паспортів міграційники Хмельниччини навіть запровадили додатковий робочий день.

В установі також звертають увагу, що для зручності отримання адміністративних послуг з оформлення біометричних паспортних документів можна скористатись сервісом “Електронна черга”. Це дасть змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для відвідування підрозділу.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ анулювали диппаспорти 225 нардепам, шестеро з них — обранці від Хмельниччини.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм