На Хмельниччині провакциновано 16,4 тисячі осіб

Здоров‘я

На Хмельниччині триває восьмий тиждень вакцинальної кампанії від коронавірусу. За цей період перше щеплення отримали 16 406 мешканців області, з них 5 103 – медпрацівники.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Хмельницькій області вакциною AstraZeneca щеплено 16 166 громадян, Pfizer-BioNTech – 126 осіб та Sinovac Biotech – 114.

За даними Хмельницької облдержадміністрації, упродовж минулої доби вакциновано 794 особи (610 – AstraZeneca, 126 – Pfizer-BioNTech, 58 – Sinovac Biotech).

Зокрема, напередодні, 19 квітня, мобільними бригадами розпочато  щеплення вакциною Pfizer-BioNTech у Хмельницькому геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці, Солобковецькому та Бахматовецькому будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів. Усього в області планують вакцинувати працівників та підопічних 27 інтернатних установ і ще 5 відділень тимчасового перебування літніх людей.

Станом на ранок 20 квітня, відповідно до даних МОЗ, на Хмельницькій обласній базі спеціального медичного постачання залишалося 5 924 доз усіх вакцин.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, Україна очікує в четвер, 22 квітня, нову партію вакцин компанії AstraZeneca.  Йдеться про поставку 367 тисяч доз вакцини, виробленої в Південній Кореї. Її планують використати для другої дози вже щепленим проти COVID. Наразі в Україні два щеплення мають 5 осіб: 2 (медпрацівники) з Хмельниччини та 3 – з Чернівеччини. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм