На Хмельницькій АЕС посилено охорону
На Хмельницькій атомній електростанції посилено охорону проммайданчика та важливих зовнішніх об’єктів. Такі заходи, як повідомляють у пресслужбі АЕС, пов’язані із загостренням військово-політичної ситуації в Україні через гібридні атаки проти держави, зокрема щодо об’єктів критичної інфраструктури.
Зокрема, збільшено кількість відповідних обходів, ретельніше проводиться ідентифікація осіб та перевірка особистих речей під час пропускного режиму. Створено мобільну групу, в обов’язки якої входить миттєве реагування на виклик вартового щодо підозрілих осіб на території об’єктів АЕС.
«За сприяння керівництва ХАЕС, поновлено автомобільний парк загону відомчої воєнізованої охорони: два нових автомобілі призначені для груп швидкого реагування та охорони водойми-охолоджувача. Команда загону ВВО з охорони технічної водойми ХАЕС здійснює патрулювання акваторії та дамби із залученням автомобільного та судноплавного транспорту», – розповів в. о. начальника ЗВВО Олександр Чумак.
Встановлено також додаткові пости. За словами керівника підрозділу, це ще один крок до посилення охорони, здійснення контролю транспортних засобів та пересування персоналу на об’єктах атомної станції.
Зазначається, що для надійного захисту зовнішніх об’єктів Хмельницької АЕС здійснюється постійний моніторинг територій, що перебувають під охороною. За результатами перевірок розробляються та впроваджуються додаткові заходи, направлені на вдосконалення ефективності захисту зовнішніх об’єктів ХАЕС.
Нагадаємо, другий енергоблок Хмельницької АЕС відключено від мережі.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]