На Хмельницькій АЕС встановили карантинні планшети

Здоров‘я

Нову систему температурного контролю встановлено на центральному контрольно-пропускному пункті Хмельницької атомної електростанції. Датчики вимірювання у працівників температури замінено на планшети.

Як інформують у ХАЕС, при наближенні людини, на екрані планшету висвітлюється результат температурного заміру. Крім того, планшети визначають наявність чи відсутність маски у працівника.

«Вже зараз можна зазначити позитивні моменти заміни: швидкість та точність проведення замірів. Закупівля системи відбулася узимку, тож була можливість відстежити точність роботи планшетів за низьких температур», – коментує новинку керівник служби охорони праці Леонід Волков.

Каже, наразі система працює у тестовому режимі, а надалі проводитиме ще й ідентифікацію особи. Датчики заміру температури тіла, які були встановлені на центральному КПП раніше, перенесуть на інші об’єкти ХАЕС.

Станом на сьогодні, 31 травня, від коронавірусу лікується 5 працівників «атомки», на дистанційній формі – один, ще 26 перебувають на лікарняному з діагнозом ГРВІ. Загалом за весь період пандемії «ковіду» інфікувалися 859 працівників ХАЕС, четверо з них померли.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм