На Кам’янеччині прокуратура вимагає повернути державі 20 га землі під сонячною електростанцією

Економіка

Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури заявлено позов про розірвання договору оренди та зобов’язання звільнити землі державної власності площею 20 гектарів та вартістю понад 5 мільйонів гривень.  

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, в березні 2018 року Новоушицька РДА передала у користування товариству ділянку, розташовану на території Зеленокуриловецької сільської ради.

 «Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця із встановленою орендною платою в розмірі 176 тисяч гривень у рік. Проте востаннє плату орендар здійснював у січні 2019 року, а загальна заборгованість сягає вже 360 тисяч гривень», – повідомили у відомстві.

Зауважили, що вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано.

За словами керівника  Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Олександра Гончара, позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Раніше прокуратура повідомляла про реальне виконання рішення суду і повернення до державної власності 20 гектарів землі під сонячною електростанцією, розташованої на території Борсуківської сільської ради Новоушицького району.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм