На міжобласних автобусних рейсах патрульні Хмельниччини перевіряють COVID-документи

Інфраструктура

Патрульні поліцейські Хмельниччини у пасажирському громадському транспорті міжобласного сполучення перевіряють COVID-документи. Зокрема, чи  достовірні у водіїв і пасажирів сертифікати про вакцинацію або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу.

За інформацією УПП в Хмельницькій області, такі заходи пов’язані із введенням в дію з 21 жовтня оновлених Кабміном карантинних вимог щодо міжобласних пасажирських перевезень.

«Поліцейські під час зупинки перевіряють достовірність документів за допомогою встановленої на планшетах спеціальної програми», – зазначили в УПП.

Водночас, уже другий день поспіль з центрального автовокзалу Хмельницького не курсує частина автобусів міжобласного сполучення. Про це свідчать дані на онлайн-табло автовокзалу, передає Укрінформ.

Зокрема, скасовано маршрути до міст Рівне, Чернівці, Херсон, Тернопіль, Вінниця, Бучач, Житомир та навіть деякі рейси між містами Хмельницької області.

Як зауважили в диспетчерській службі причин того, що перевізники не випустили автобуси, їм не відомі, але, скоріш за все, це пов’язано з новими правилами міжобласних перевезень.

Нагадаємо, до центру масової вакцинації у Хмельницькому вишикувались довжелезні черги

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм