Нелегала з кримінальним минулим хмельницькі правоохоронці зобов’язали покинути Україну

Суспільство

Хмельницькі поліцейські спільно з колегами із міграційної служби зобов’язали нелегала з кримінальним минулим покинути територію України.

За інформацією правоохоронців, 2 роки тому 22-річний громадянин Білорусі був ув’язнений Шепетівським міськрайонним судом за вчинення розбійного нападу.

«Оперативники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області отримали інформацію про те, що після звільнення з в’язниці молодик має намір залишитись в Україні нелегально та продовжити злочинну діяльність. Зважаючи на це, працівники поліції спільно з колегами із міграційної служби зустріли його  на виході із колонії, де він відбував покарання», – повідомили в СК ГУНП в області.

Чоловіка притягнули до відповідальності за ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) та прийняли рішення про його примусове повернення в країну походження.

Виконати це рішення порушник зобов’язаний до 5 березня. В іншому разі його буде видворено примусово.

 

До теми, днями працівники управління Державної міграційної служби в Хмельницькій області спільно із правоохоронцями виявили  громадянина Російської Федерації,  який перевищив термін перебування на території України. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм