Непродовольчі ринки в Хмельницькому відновлюють роботу

Економіка

Сьогодні, 11 березня, після нетривалої перерви працівники непродовольчих ринків Хмельницького частково повернулися до роботи. Таке рішення ухвалили, щоби в умовах воєнного стану підтримати економіку і міста, і держави. Крім того, до Хмельницького приїздять переселенці, котрим потрібно купувати одяг та інші речі.

За два дні до цього міський голова Олександр Симчишин наголошував, що навіть у воєнний час економіка має працювати.

«Сплачені податки, кожне робоче місце, вироблена продукція – це частина нашої перемоги. Працююча економіка – це кошти для Збройних сил. Податки – це кошти для всіх наших воїнів, для техніки і забезпечення. Допоки наші воїни і ті міста, які першими прийняли на себе удар, дають нам час у Хмельницькому, ми маємо зробити все, аби економіка працювала», – сказав тоді мер.

Зокрема, більшість підприємців ринків, що на Львівському шосе, такому рішенню радіє, йдеться в сюжеті ТРК «Місто». Навіть попри те, що речі доводиться реалізовувати за собівартістю, або робити суттєву знижку чи взагалі віддавати без грошей, оскільки на ринок за товаром першої необхідності приходять здебільшого переселенці.

Не піднімати ціни на товар закликають керівники ринків. Так, директор «Оптовика» Олександр Василишин вважає, що за можливості треба безкоштовно передавати речі людям, які приїхали до Хмельницького з  «гарячих» регіонів, підтримуючи їх у цей важкий час.

Начальниця управління торгівлі Хмельницької міськради Руслана Сідлецька каже, що частина працівників  виїхала за кордон у зв’язку з війною, тож вакантні робочі місця на ринках пропонуватимуть переселенцям.

Нагадаємо, без попиту і покупців хмельницька «толкучка» призупинила роботу. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм