Облрада «забракувала» кандидатуру Побережного на посаду директора центру медичної статистики Хмельниччини

Здоров‘я

Сьогодні, 15 вересня, на пленарному засіданні шостої сесії Хмельницької обласної ради депутати не підтримали кандидатуру Анатолія Побережного на призначення директором КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» (колишній обласний центр громадського здоров’я).

Із 59-ти присутніх на сесії обранців за призначення Анатолія Побережного на цю посаду проголосували 14, утримались – 12 та не голосували – 33 депутати. 

Нагадаємо, 10 вересня Анатолія Побережного було визначено переможцем конкурсу на зайняття посади директора КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики». Тоді за нього проголосувало п’ятеро членів конкурсної комісії, а четверо, серед яких і голова комісії Едуард Монастирський, утримались.

Згідно з даними системи YouControl, 65-річний Анатолій Побережний є керівником та співзасновником ТОВ «Поділля Медфарм» (м. Хмельницький) зі статутним капіталом понад 1,8 мільйона гривень. Неодноразово безуспішно подавав свою кандидатуру на різні конкурси керівних посад у сфері охорони здоров’я, які проводилися в Хмельницькій області та Україні. Зокрема, змагався за посаду голови Національної служби здоров’я.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм