Після коригування вартість будівництва Палацу спорту у Хмельницькому зросла в півтора раза

Спорт


Голова Хмельницької облдержадміністрації погодив проєкт «Будівництво Палацу спорту по вул. Прибузька, 5/1А у м. Хмельницькому» (коригування) кошторисною вартістю 448,1 мільйона  гривень, що в півтора раза більше попередньої.

Про це свідчить розпорядження Сергія Гамалія від 8 грудня.

В документі зазначено, що підставою коригування є експертний звіт щодо розгляду проєктної документації ДП «Укрдержбудекспертиза» та відповідний лист Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, будівництво Палацу спорту у Хмельницькому розпочали ще у 2018 році, наразі його зведення здійснюється в межах президентської програми «Велике будівництво». Фінансування відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету та Хмельницької міської ради.

Попередня загальна вартість проєкту становила 282,9 мільйона гривень. За період 2018-2020 років з державного бюджету було освоєно 81 мільйон гривень, з міського – 41,74 мільйона гривень. Цьогоріч на Палац спорту державою передбачено 115 мільйонів гривень.

Раніше міський голова Олександр Симчишин заявляв, що цей спортивний об’єкт після коригування суттєво відрізнятиметься від того, який був передбачений першим проєктом. Зміни, за його словами, пов’язані з новими європейськими вимогами до проведення матчів, змагань і турнірів.

У Міністерстві молоді та спорту України сподіваються на введення в експлуатацію Палацу спорту у Хмельницькому до кінця 2023 року

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм