Хмельницький Палац спорту можуть ввести в експлуатацію до кінця 2023 року

Спорт

Будівництво Палацу спорту в Хмельницькому цьогоріч профінансовують коштом субвенції. А в експлуатацію ввести його планують до кінця 2023 року.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, об’єкт розташований по вулиці Прибузька, 5/1А в обласному центрі. Матиме понад 3000 глядацьких місць в головній арені, 4 окремих спортивних зали по 330-350 квадратних метрів кожен. Запроєктовані також тренажерні, фітнес зали, кав’ярня, парковка.

Загальна вартість споруди становить понад 280 мільйонів гривень. Профінансовано вже більше третини. Зокрема, з початку будівництва із держбюджету було виділено 81 мільйон гривень, з міського – 41,7 мільйона. Наразі ухвалено рішення про додаткові 70 мільйонів за рахунок субвенцій.

Зауважимо, що питання фінансування з держбюджету будівництва Палацу спорту обговорювалося в Хмельницькому ще 23 липня минулого року під час виїзного засідання підкомітету Верховної Ради з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності.

Наразі, за інформацією Міністерства молоді та спорту, держава виділила 800 мільйонів гривень субвенції місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури, в тому числі – на хмельницький об’єкт.

Раніше міський голова Олександр Симчишин заявляв, що за умови наявності коштів можуть завершити будівництво до 30-ої річниці незалежності України. В Міністерстві ж сподіваються на введення його в експлуатацію до кінця 2023-го. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час засідання в Хмельницькому Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад наголосив, що Палацу спорту може позаздрити навіть столиця.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм