Палацу спорту в Хмельницькому може позаздрити навіть столиця, – Зеленський (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

Сьогодні, 3 червня, у Хмельницькому відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Володимира Зеленського, міністрів, представників місцевих рад та адміністрацій усіх регіонів.

Захід проходив у Палаці спорту на Прибузькій, який наразі будується в рамках програми «Великого будівництва».


Перед входом – температурний скринінг, усім учасникам – пакет із засобами індивідуального захисту.

Очікуючи гаранта, присутні мали можливість поспілкуватися, перехопити кави з канапками та солодощами, обмінятися контактами, сфотографуватися, оглянути новобудову.
Як розповів гостям міський голова Олександр Симчишин, ступінь будівельної готовності спортивного об’єкту становить 51%. Завершуються роботи з улаштування покрівлі глядацької зали, відбувається утеплення фасаду фізкультурно-оздоровчої частини, облаштовують зовнішні інженерні мережі та систему вентиляції.

Відкриваючи засідання Палати місцевих влад, Президент назвав Палац спорту символом двох важливих речей.

«Перше, це те, що ми почали будувати об’єкти, про які в багатьох регіонах не могла навіть йти мова і яким може позаздрити сьогодні столиця України (мера Києва Віталія Кличка не було на засіданні – ред.). Друга річ, яку демонструє цей Палац спорту, це те, що ми зараз наполовині шляху і не маємо права зупинятись. А тому і цей об’єкт,  і майже тисяча об’єктів великого будівництва на 2021 рік, і проєкти, які заплановані на наступні роки, обов’язково мають бути добудовані та введені в експлуатацію. Бажано – вчасно», – сказав Володимир Зеленський.

Додав, що цей майданчик є кращим твердженням співпраці всіх рівнів влади і відповіддю скептикам, які не вірили, що Конгрес запрацює.

«Адже реформа місцевого самоврядування лише почалася. І мені приємно, що засідання Конгресу відбувається саме на Хмельниччині. З повагою ставлюся до таланту і розуму хмельничан. У нас в команді багато хлопців та, на жаль, не дуже багато дівчат із Хмельниччини», – зауважив Президент.

На початку засідання присутні одноголосно обрали керівництво Палати місцевих влад: головою став Львівський міський голова Андрій Садовий… 

…його заступниками – міський голова Дніпра Борис Філатов та міський голова Житомира Сергій Сухомлін. Згодом обрали ще одного члена Конгресу – виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана.

Про що йшлося на засіданні – в наступних публікаціях.

(Фото «ХМ-ІНСАЙД»)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм