Держава дасть 70 млн грн на будівництво Палацу спорту в Хмельницькому

Культура


На будівництво Палацу спорту у місті Хмельницький
з державного бюджету планують виділити 70 мільйонів гривень.

Таке рішення ухвалено під час засідання комісії з відбору об’єктів для фінансування на розвиток спортивної інфраструктури при  Міністерстві молоді і спорту України. Визначено, що спортивний проєкт у Хмельницькому відповідає всім вимогам і отримає фінансування держави.

Про це повідомив у соцмережах заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

«В підтвердження злагодженої робити центральних органів державної влади, Хмельницької облдержадміністрації та міської ради на будівництво Палацу спорту вдалося залучити 70 мільйонів  гривень», – написав посадовець, оприлюднивши скрін витягу з протоколу комісії.

Нагадаємо, питання фінансування з держбюджету будівництва Палацу спорту на вулиці Прибузька, 5/1а, обговорювалося в Хмельницькому ще 23 липня минулого року під час виїзного засідання підкомітету Верховної Ради з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності.

Нещодавно зведення спортивного об’єкту відновили. А розпочали його  понад два роки тому. Загальна вартість споруди становить майже 283 мільйони гривень. Профінансовано вже більше, ніж третину.

Зокрема, з початку будівництва із державного бюджету було виділено 81 мільйон гривень, з міського – 41,7 мільйона. Наразі ухвалено рішення про додаткові 70 мільйонів гривень з державної казни.

Як писав «ХМ-ІНСАЙД», Палац спорту матиме три режими світла, два режими звуку, три види покриття, понад 3000 місць в головній арені, 4 окремих спортивних зали по 330-350 квадратних метрів кожен. Також тут заплановані тренажерні і фітнес зали, кав’ярня, парковка.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм