Понад 57 тисяч переселенців отримали необхідне у Центрі гумдопомоги Хмельницької обласної ради

Суспільство

Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді розпочав роботу 24 березня минулого року на базі обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького. В облраді відзвітували, що за цей період його послугами скористались понад 57 000 вимушених переселенців.

За наявності провізії, яка надходить від іноземних та українських благодійних організацій і просто небайдужих людей, на гуманітарний штаб облради систематично спрямовується одяг, ковдри, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, іграшки та інші речі першої необхідності.

Голова облради Віолета Лабазюк також проінформувала, що днями до штабу гуманітарної допомоги надійшов вантаж для дітей від організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА», яка співпрацює з французьким благодійним фондом «Doc4Ukraine».

Дитячий одяг та харчування для немовлят, які отримали від благодійників, будуть спрямовані до Центру видачі гуманітарної допомоги, де переселенці зможуть взяти необхідні для життя речі”, – додала голова облради.

(Фото зі сторінки В.Лабазюк)

Окрім цього тут видають також іншу допомогу. До прикладу, днями тут роздали партію ортопедичних матраців, які надали благодійники.

Серед сотень людей, які прийшли до Центру видачі, – переселенка з Бахмута Людмила, яка звернулася за допомогою не лише для себе, а й для своєї 83-річної мами Ніни Іллівни, яка потребує для пересування інвалідний візок. Як зазначила Людмила, з родиною вони виїжджали під обстрілами окупантів, тому взяти з собою необхідні речі не було можливості.

На прохання жінки відгукнулися представники благодійної організації «БФ «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА», які оперативно надали для жінки інвалідне крісло.

«Усю цю допомогу було отримано на умовах співпраці нашої організації з французьким благодійним фондом «Doc4Ukraine». Раніше ми вже передавали різноманітний одяг та ковдри, які так необхідні людям, що приїхали з окупованих територій», – сказав представник благодійної організації Микола Моцний.

Нагадаємо, близько місяця тому від цих благодійних організацій на гуманітарний штаб обласної ради надійшло близько 5 тонн гуманітарного вантажу: одяг, теплі речі та ковдри.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм