Порушників правил паркування у Хмельницькому штрафуватимуть без попередження

Інфраструктура

Муніципальні інспектори у Хмельницькому відновили штрафи за порушення правил паркування. Гуманний підхід до їх ігнорування не дав бажаного ефекту, а хаотично припаркованих автівок, серед яких чимало на реєстрації з інших регіонів, лише побільшало, що значно ускладнило рух громадського і спецтранспорту на вулицях міста. Тепер порушників штрафуватимуть без попередження.

Про це у Фейсбуці повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук.

«У Хмельницькому інспекція з паркування майже три тижні виносила попередження водіям через порушення правил паркування. Всього таких попереджень було більше ніж півтори тисячі. На жаль, попередження не працюють. Тепер – без них, одразу штраф», – написав посадовець.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, днями міський голова Олександр Симчишин порадив хмельничанам бути терпимими до вимушених переселенців за кермом, котрі, за його словами, «не зовсім розуміють ті правила, які є в Хмельницькому».

Це неабияк обурило мешканців обласного центру. Адже правила дорожнього руху в Україні однаково поширюються на всю її територію. Відтак невдоволені хмельничани перейшли до покарання порушників «народним» методом.

Нагадаємо, інспектори з паркування повноцінно запрацювали у Хмельницькому з липня минулого року. Вони вповноважені оформляти адміністративні матеріали на порушників, які передбачають штраф від 340 до 680 гривень. При цьому постанову про накладення адмінстягнення можуть складали навіть за відсутності водія, з фіксацією локації GPS та фотофіксацією автомобіля. Власник транспортного засобу зможе за номером постанови і QR-коду на чекові знайти підтвердження порушення в електронній базі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм