Прокуратура Хмельниччини оскаржила незаконні накази Держгеокадастру про приватизацію пасовищ

Економіка

Хмельницька обласна прокуратура вивчила законність передачі у приватну власність земель, які традиційно використовувались для випасання худоби. Виявлено факти їх незаконної приватизації на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру в області.

Зокрема, за інформацією обласної прокуратури, встановлено випадки неправомірного вибуття з державної власності земель, які тривалий час використовувались місцевим населенням як громадське пасовище, уже після надання сільській раді дозволу на їх відведення для потреб громади.

 «В інтересах держави і територіальних громад прокуратура заявила позовні вимоги про визнання недійсними наказів ГУ Держгеокадастру в області про передачу у приватну власність 16 гектарів землі, розташованої за межами населених пунктів Кустовецького старостинського округу Полонської ОТГ», – зазначили у відомстві.

 Додали, що на цей час половину позовів про повернення державі земель вартістю пів мільйона гривень уже задоволено. Решта – перебуває на розгляді у суді.

 

Нагадаємо, керівника ГУ Держгеокадастру Хмельниччини затримано та взято під варту на 45 діб. Його підозрюють в спробі підкупу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм