Провести генеральне прибирання та дезінфекцію порадили будинку-інтернату на Шепетівщині

Суспільство

На Хмельниччині триває перевірка обласних комунальних закладів. Учора, 7 жовтня, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук з депутатами проінспектували два таких заклади в Шепетівському районі. 

У Білогірському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів виявлено ряд суттєвих недоліків, повідомили в облраді. Зокрема, у закладі відсутні медичні книжки та технологічні карти, медичні огляди не пройдено, не ведеться табель обліку використаного робочого часу. На харчоблоці вихід страв не має відповідної ваги, яку повинні отримувати підопічні закладу.

«Генеральне прибирання не проводиться, холодильне обладнання та морозильні камери брудні, температура у холодильниках 10*С при нормі до 5*С. Окрім того, морозилки не заповнені сировиною, внаслідок чого  у закладі йде перерозхід електроенергії», – зауважили в облраді.

Тож адміністрації Білогірського будинку-інтернату рекомендовано дезінфікувати  приміщення закладу, провести генеральне прибирання харчоблоку та всіх складських приміщень і в погребі, а також заповнити вхідну документацію, закупити сітки для мух на вікна, провести роз’яснювальну роботу щодо посадових обов’язків працівників кухні.

Натомість, зовсім іншу ситуацію побачили посадовці з Хмельницького в спеціальній школі у сусідньому селищі Ямпіль.

«Харчоблок чистий, охайний, інвентар хоч і потребує частково заміни,  але обладнання все справне, повністю функціонує. В гарному стані й інші приміщення. В належних умовах відбувається й освітній процес у комунальному закладі», – йдеться в інформації.

Нагадаємо, в будинку-інтернаті на Хмельниччині виявлено нестачу продуктів: директору оголосили догану.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм