Рада родин загиблих ветеранів Хмельниччини визначилась із керівником та завданнями

Суспільство

Відбулася установча нарада Ради родин загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників та захисниць України, нещодавно створена при Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Обрали керівне представництво та обговорили головні завдання цього консультативно-дорадчого органу.

Начальник ОВА Сергій Тюрін, який взяв участь у зустрічі, зазначив, що Хмельниччина надзвичайно серйозно опікується підтримкою учасників війни, ветеранів, родин загиблих (померлих) захисників та захисниць. Також, за його словами, область є однією із перших в державі, де створили для цього відповідні структурні підрозділи та консультативно-дорадчі органи.

Переконаний, що новостворена рада стане дієвим інструментом вирішення багатьох гострих питань, що виникають у сім’ях наших полеглих героїв. Завдяки вашій роботі, спілкуючись на місцях, у громадах, селах та містах з родинами загиблих воїнів, вдасться ефективно співпрацювати та реалізовувати всі можливі ініціативи, аби кожен, хто зазнав горя чи зіткнувся із труднощами, міг отримати підтримку та донести свою думку до влади,” – звернувся до учасників Тюрін.

На зібранні оголосили склад Ради родин загиблих, а також обрали голову, заступника та секретаря. Керуватиме цим консультативно-дорадчим органом Людмила Свінціцька — матір полеглого на війні воїна з Шепетівського району.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, на Хмельниччині створили Раду родин загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників та захисниць, до складу якої увійшли 17 осіб — матері, дружини та син загиблих військовослужбовців із різних громад регіону.

Також, в області запрацювала консультативна рада, яка опікуватиметься проблемами ветеранами війни та родинами полеглих захисників.

(Фото: Хмельницька ОВА)

ТЕМА: СУСПІЛЬСТВО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook