Релокація бізнесу: на Хмельниччину готові переїхати вже 45 підприємств

Економіка

Хмельниччина бере активну участь в реалізації урядової програми, яка передбачає евакуацію виробничих потужностей підприємств з території, де є загроза ведення бойових дій. Ця програма покликана зберегти стратегічно важливі виробництва та загалом бізнес з робочими місцями до повної перемоги України. Наразі в національному реєстрі зареєстровано більше 1 100 заявок.

Про це сьогодні, 31 березня, на брифінгу повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

За його словами, будь-яке підприємство, що перебуває у зоні ризику та активних бойових дій, має можливість продовжити роботу в іншому безпечнішому місці, зокрема й на території Хмельницької області.

Зараз формується база даних вільних площ, складів, приміщень, законсервованих підприємств, які можуть бути використані. В нашому регіоні вже зареєстровано понад 380 об’єктів, які готові надати свої вільні площі і цей перелік постійно збільшується.

«На сьогодні налагоджено контакт із 170 підприємствами з різних областей країни. 45 підприємств вже вирішили перемістити свої виробництва на Хмельниччину. Чотири підприємства уже переїхали в нашу область», – сказав Сергій Тюрін.

Додав, що для налагодження комунікації сторін творено телеграм канал «Релокація Хмельницька область».

Нагадаємо, на Хмельниччину з «гарячого» регіону перевезли перше підприємство. 

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм