Шість лікарень на Хмельниччині не відповідають належній категорії надійності електропостачання, – ОДА

Здоров‘я


Сьогодні, 10 листопада, в Хмельницькій ОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали забезпечення сталої роботи «ковідних» лікарень.

Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін, 5 листопада Держкомісія з питань ТЕБ і НС доручила розробити на місцях алгоритм  забезпечення закладів охорони здоров’я джерелами альтернативного електропостачання.

Представники управління Держенергонагляду у Хмельницькій області провели перевірки і виявили заклади, які не відповідають І категорії з надійності електропостачання. А саме:
1. КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги»,
2. КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня»,
3. КНП «Волочиська багатопрофільна лікарня»,
4. КНП «Летичівська багатопрофільна лікарня»,
5. КНП «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун»,
6. КП «Славутська міська лікарня ім. Михайлова».

Відтак, за рішенням комісії керівників цих медзакладів та голів громад зобов’язано негайно усунути виявлені недоліки, оскільки від цього залежить здоров’я та життя людей.

«Хмельницькобленерго» доручено не допускати відключення від електропостачання лікарень. В усіх відділеннях медзакладів, які надають допомогу «ковідним» пацієнтам, передбачити альтернативні джерела постачання електроенергії.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм