«Та нам нормально»: посадовець Хмельницької міськради прокоментував ситуацію з ремонтом майдану Незалежності (ВІДЕО)

Інфраструктура

Заступник Хмельницького міського голови – директор департаменту інфраструктури Василь Новачок прокоментував журналістам ситуацію із ремонтом майдану Незалежності в обласному центрі, який викликав серед хмельничан масове невдоволення у соцмережах.

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», мешканці Хмельницького обурені, щонайменш, непривабливим виглядом майдану Незалежності після його ремонту повітряно-струменевим методом.

Крім того, нарікають на незручності пересування вулицями обласного центру через дрібний щебінь і бітум, який залишається після їх ремонту в такий спосіб.

«Хочеться сміятися з тих естетів, які … бувають на майдані Незалежності раз в рік, а з космосу вони його точно вигляду не бачать. От їх зачепило, що чиновники в своїх кабінетах сидять і дивляться на негарний майдан. Та нам нормально», – сказав Василь Новачок.

Відео зі сторінки у Фейсбуці Ірини Поліщук 

Раніше цей посадовець, який курує напрямок житлово-комунальної галузі в Хмельницькому, висловив думку, що «попри незручності, переваги повітряно-струменевого методу є незаперечними».

Детальніше – у сюжеті телеканалу «Перший Подільський»:

Нагадаємо, на струменевий ремонт вибоїн у Хмельницькому витратять понад 4,4 мільйона гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм