У ДБР в місті Хмельницькому запрацювали власні оперативні підрозділи

Суспільство

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване в місті Хмельницькому, зазнало змін в організаційній структурі. Тепер центральний офіс управління і надалі розташовуватиметься в обласному центрі, але матиме окремі оперативні підрозділи ще у чотирьох областях.

Про це «ХМ-ІНСАЙД» розповів директор ТУ Владислав Васильєв.

За його словами, донедавна основним джерелом надходження матеріалів для ДБР були оперативні підрозділи Нацполіції, Служби безпеки, Державної прикордонної служби.

Владислав Васильєв (фото «ХМ-ІНСАЙД»)

«Звісно, ми вдячні колегам цих відомств за продуктивну співпрацю, але в умовах, коли саме правоохоронці є фігурантами кримінальних проваджень ДБР, виникла логічна доцільність створити власні оперативні підрозділи. Тому головним етапом перезавантаження став добір оперативників, які мають виявляти злочини, здійснювати оперативну розробку матеріалів і супровід кримінальних проваджень», – зазначив Владислав Васильєв.

Додав, що це дозволить зменшити час, що витрачався ДБРівцями на дорогу в інші регіони, а також бути ближчими і доступнішими до людей.

Наразі завершується процес укомплектування працівників. Вони проходять перевірку на поліграфі. 

«Чимало з тих, хто раніше працював у ДБР, перемогли і продовжують роботу в Бюро. Але є й нові обличчя з числа колишніх працівників Нацполіції, прокуратури, СБУ. От якраз зараз завершується добір кадрів, йде спецперевірка на поліграфі»,  – сказав керівник установи.

Більше про особливості викриття посадовців, високі зарплати силовиків, корупцію і зловживання серед правоохоронців читайте в ексклюзивному інтерв’ю «ДЛЯ ДБР НЕДОТОРКАНИХ НЕМАЄ…».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм