У Хмельницькій ОВА змінили наказ щодо продажу алкоголю

Економіка

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та начальник Хмельницького обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Володимир Возний внесли зміни до спільного наказу щодо заборони продажу алкоголю.

Про це свідчить опублікований на сайті ОВА документ, датований 10 травня 2022 року.

Нагадаємоспільним наказом ОВА та ХОТЦКСП “Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі” з 23 квітня і до закінчення воєнного стану заборонено на Хмельниччині продавати алкоголь з 17.00 до 10.00 (крім ресторанів), у закладах ресторанного господарства з 21.00 до 10.00 та для споживання за межами закладу з 17.00 до 21.00 години. До цього майже два місяці діяла повна заборона на реалізацію спиртовмісних напоїв, крім пива і слабоалкогольних.

Наразі, відповідно до внесених змін у цей наказ, заборонено “торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів.”

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, Сергій Гамалій пояснив, чому на Хмельниччині дозволили продаж алкоголю. Мер Нетішина ще раніше заборонив продаж алкоголю військовим, тероборонівцям і силовикам.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм