У Хмельницькому ДБРівці висадили дерева і працюють над «посадкою» посадовців лісової охорони

Екологія

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Цьогоріч дата припала на 17 квітня. Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Хмельницькому, долучилося до Всеукраїнської акції із посадки дерев.

Зокрема, як зазначили в пресслужбі ДБР, продовжили насадження липової алеї по вулиці Толстого, що межує із залізничними коліями. У заході взяли участь керівники та працівники відомства.

«Державне бюро розслідувань доєдналося до акції в День довкілля на місцях. Ми також не могли залишитися осторонь. Це – наша громадянська і соціальна відповідальність. Кожен із присутніх висадить кілька дерев і це буде ще одним кроком до озеленення нашого міста та України загалом», зауважив т.в.о. директора Олександр Мельников.

Додав, що крім соціального, в цьому є ще і професійний аспект. Адже до підслідності ДБР, серед іншого, належать кримінальні правопорушення, які вчинили працівники правоохоронних органів. У тому числі й посадовці Державної лісової охорони.

«Лише на початку квітня слідчими ТУ ДБР у м. Хмельницькому було повідомлено про підозру працівнику Дашівського лісомисливського господарства, який допустив незаконну порубку лісів на 3,34 мільйонагривень, а ще місяць тому – його колезі, службова недбалість якого завдала збитків державі на 1,62 мільйона гривень», – констатував Олександр Мельников.

Висаджуючи дерева, більшість із присутніх чоловіків зазначило, що це далеко не перше їх посаджене дерево, але і не останнє. Жінки теж не нехтували брати до рук лопати – все заради спільної мети. Переконані, такі акції ще й показують приклад громадськості, виховують суспільну свідомість, вчать бережно ставитися до навколишнього середовища та цінувати природу у всіх її проявах.

Більше про викриття посадовців та правоохоронців, корупцію,  перезавантаження ДБР в ексклюзивному інтерв’ю директора ТУ Владислава Васильєва «ДЛЯ ДБР НЕДОТОРКАНИХ НЕМАЄ». 

(Фото пресслужби ТУ ДБР у м.Хмельницькому) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм