У Хмельницькому для СБУ збудують дев’ятиповерхівку за 56 млн грн

Інфраструктура

Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області за результатами тендеру 19 серпня уклало з переможцем угоду про будівництво житла у місті Хмельницький за 55,92 мільйона гривень.

Про це повідомляє видання «Наші гроші» із посиланням на систему  «Прозорро».

До кінця 2022 року забудовник ТОВ «Будівельний Альянс Груп» повинен звести дев’ятиповерховий багатоквартирний житловий будинок по вулиці Ранкова, 2б. Площа і кількість квартир наразі невідомі. Вибірково перевірені ціни із підсумкової відомості ресурсів без доставки і ПДВ відповідають ринку та іншим тендерам або навіть нижчі. Наприклад, мова про цеглу, щебінь, бетон, асфальтобетон.

Вартість договору, як йдеться в «Прозорро», лише на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 56,01 мільйона гривень.

Єдиним конкурентом переможця тендеру було місцеве ПМП «Лідер» директора Богдана Сенчука, який в 2015 році висувався у Хмельницьку облраду та міськраду від «Радикальної партії» Олега Ляшка, але депутатом не став.

ТОВ «Будівельний Альянс Груп» належить Івану Крутилку, який на попередніх виборах ішов до Хмельницької облради від «Блоку Петра Порошенка». Він володіє ТОВ «Енергопарк Поділля» з ексдепутатом Хмельницької міськради Андрієм Кветком. Окрім того, «Будівельний Альянс Груп» зводить Палац спорту в обласному центрі. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм