У Хмельницькому порвався найбільший прапор в області (ФОТО)

Інфраструктура


Найбільший державний прапор в Хмельницькій області, очевидно, не витримав тримісячних випробувань негодою. І тепер краї синьо-жовтого полотнища схожі на бахрому.

Нагадаємо, найвищий стяг в області цьогоріч урочисто підняли у дендропарку «Поділля» в Хмельницькому напередодні 30-річчя Незалежності України, 23 серпня, в День Державного прапора.

Висота флагштоку сягає 50 метрів, синьо-жовте полотнище має розміри 10 на 15 метрів. Тендер на будівництво виграло хмельницьке приватне підприємство «Вектор-М» із запропонованою вартістю робіт 4 мільйони 523 тисячі 876 гривень і 32 копійки (з ПДВ). Окремо ціну полотнища в технічній документації не вказано. Зазначено лише кошторисну вартість флагштоку в комплекті з енкерною корзиною та прапором – 1 мільйон 568 тисяч 333 гривні і 33 копійки.

До Дня Незалежності Володимир Зеленський присвоїв звання «Заслужений будівельник України» директорові фірми, яка зводила найвищий флагшток на Хмельниччині.

За даними системи «Prozorro», 12 листопада між ПП «Вектор-М» та Хмельницькою обласною службою єдиного замовника укладено додаткову угоду, в якій зазначено про розірвання будь-яких договірних зобов’язань за договором щодо будівництва флагштоку, «у зв’язку із введенням об’єкта в експлуатацію».

Як зазначав під час церемонії підняття прапора голова ОДА Сергій Гамалій, конструкція флагштоку є міцною і цілком безпечною, а прапор майорітиме щодня, адже на саме полотно отримали гарантію і за потреби його можуть змінювати на сезонне.  Однак, чи буде заміна пошкодженого стягу і коли – в облдержадміністрації наразі не коментують.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм