У хмельницьких маршрутках і автобусах встановлять валідатори

Інфраструктура

У маршрутних таксі та автобусах, які перевозять хмельничан, встановлять міні-валідатори, аби і там пасажири могли користуватися електронними квитками.

Про це повідомили в Хмельницькій міській раді.

За словами заступника міського голови Миколи Ваврищука, упродовж півтора місяця планують забезпечити громадські транспортні засоби міста міні-валідаторами задля можливості усім мешканцям громади користуватися е-квитком.

«Це робиться з метою чіткої статистики перевезень, зокрема пільговиків, адже перевізник в подальшому отримує за це компенсацію з міського бюджету. Крім того, в умовах пандемії такі валідатори є особливо актуальними, коли не треба в руках тримати готівку», – зауважив посадовець.

Нагадаємо, міська влада планує збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті: в тролейбусах — до 5,50 гривні при сплаті готівкою і до 5 гривень — при безготівковому розрахунку; у маршрутках — відповідно до 8 і 7 гривень.

Наразі триває громадське обговорення нових тарифів. Думки та пропозиції хмельничан збирають в управлінні транспорту та зв’язку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм