У конкурсі на посаду директора Хмельницького обласного центру культури і мистецтва перемогла єдина кандидатка

Культура

Сьогодні, 19 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Конкурсна комісія провела співбесіди з єдиним претендентом на посаду – Майєю Онищук, яка зараз працює викладачем Хмельницького музичного коледжу імені В.І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

«Члени комісії заслухали її проєкт програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років. За Майю Онищук проголосувало  вісім (одноголосно) членів конкурсної комісії», – зазначили в облраді.

Відтак її кандидатуру буде надано голові обласної ради для подальшого укладення контракту.

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», в лютому під час інвентаризації майна у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва виявлено нестачу на 900 тисяч гривень. Найдорожчою позицією відсутнього майна є світлодіодний LED-екран вартістю 420 тисяч гривень. Директором центру на той час був Андрій Клименко.

За фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем відкрито кримінальне провадження (ч.2 ст. 191 КК України).

У червні обласна рада оголосила відкритий конкурс на заміщення посади директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм