У махінаціях із землями на Теофіпольщині підозрюють службовця товариства

Економіка

Ще одна особа отримала підозру у справі щодо оборудок із комунальними землями на території колишнього Теофіпольського району. Зловживання повноваженнями та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (за ч. 2 ст. 364-1 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України) інкримінують керівникові одного із підрозділів товариства, яке займається вирощуванням зернових культур.

Про це повідомили у Теофіпольському відділі Волочиської окружної прокуратури.

За даними слідства,службовець підприємства підробив рішення сесії сільської ради про надання у власність дев`яти громадян 18 гектарів землі (по 2 гектари). Вартість ділянок становить понад 900 000 гривень. При цьому на засіданні сесії такі питання не піднімались та не обговорювались.

Згодом підроблені та підисані сільським головою рішення були використані для реєстрації права приватної власності на ці землі. Однак спробу неправомірного їх відчуження попереджено арештом, накладеним в межах кримінального провадження”, – зазначили в прокуратурі.

Додамо, що сільського голову, причетного до цих махінацій, раніше притягнуто до кримінальної відповідальності за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм