У Шепетівці по квартирах ходять фальшиві комунальники

Суспільство

У Шепетівці зафіксували появу групи людей, які ходять по квартирах в одному з районів міста та опитують мешканців будинків щодо їхнього бажання від’єднатися від централізованого теплопостачання. 

Нагадаємо, через розбалансованість тепломережі у місті планують повністю відмовитися від цен­тра­лі­зо­ва­но­го пос­та­чан­ня теп­ла та поступово перейти на індивідуальне опалення. На думку влади, це єдиний вихід зі складної економічної ситуації.

Тож, очевидно, через те, що питання переходу на індивідуальне опалення у Шепетівці наразі актуальне, шахраї вирішили скористатися ситуацією. Як повідомляють у міській раді, троє невідомих осіб ходять по квартирах та цікавляться бажанням містян від’єднатися від централізованої системи теплопостачання. Зафіксували їх у багатоквартирних будинках біля магазину “Вопак” (№ 18, 20, 14, 14а, 22, 20а).

Яу зазначають у міській раді, ні їхні працівники, ні співробітники КП “Шепетівська тепломережа” наразі ніяких опитувань не проводять. Крім того, увагу містян звертають на те, що у справжніх комунальників мають бути при собі посвідчення, які обов’язково потрібно перевірити, якщо людина представляється працівником КП.

«У разі звернення до вас з проханням пройти вищезгадане “опитування”, просимо повідомити за телефоном +38 097 603 2772 (оператор Шепетівського підприємства теплових мереж)», – закликають у міській раді.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм