У Славутській лікарні запустили ще один циліндр для кисню

Здоров‘я

Сьогодні, 28 квітня, в комунальному підприємстві «Славутська міська лікарня» запустили ще один кріогенний циліндр. Нове обладнання – типу DPW 499/1,59, він вміщує 480 літрів рідкого кисню.

Про це медичний заклад повідомив на сторінці соцмереж.

В лікарні зауважують, що перевагами в роботі таких циліндрів є: швидке та зручне заповнення; видача рідкого або газоподібного продукту; можливе дозаправлення без зупинки робочого процесу.

«У наш час безперебійна централізована подача кисню до відділень – це основна задача адміністрації, тому було прийнято рішення закупити за кошти лікарні ще один новий кріогенний циліндр», – йдеться в повідомленні медзакладу.

Це вже другий новий кріоциліндр, запущений цьогоріч у Славутській лікарні. До цього 17 березня встановлений циліндр типу DPW 480/ 1.6, який вміщує 360 кубів рідкого кисню, що еквівалентно 55-57 балонам.

Нагадаємо, славутські медики одними з перших на Хмельниччині забили на сполох про нестачу кисню для хворих коронавірусною інфекцією.

Станом на сьогодні, за даними порталу РНБО, в Славутській лікарні заповненість «ковідних» ліжкомісць становить 49%, за останню добу госпіталізовано 13 пацієнтів, усього стаціонарно лікується 73 особи.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм