У Старокостянтинові дозволили роботу ринку

Суспільство

Учора, 30 березня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконкому  Старокостянтинівської міської ради ухвалено рішення дозволити роботу ринку КП «Райкоопринторг».

Нагадаємо, з 28 березня по 12 квітня на території Старокостянтинівської міської територіальної громади введено суворий карантин, зокрема, із забороною роботи ринку КП «Райкоопринторг». У знак протесту проти такого рішення 29 березня місцеві підприємці перекрили центральну дорогу.

Наразі, як повідомляє місцеве видання Унас.news, ринок працюватиме за умови забезпечення температурного скринінгу для відвідувачів та дотримання ними масочного режиму і дистанції не менше 1,5 метра.  Також заборонено обслуговувати покупців без вдягнених захисних масок або респіраторів. Має бути забезпечена наявність захисних екранів між продавцями та покупцями.

Якщо працівники Старокостянтинівського відділу поліції №1 виявлять численні порушення у недотриманні протиепідеміологічних заходів, ринок знову закриють.

Решту раніше ухвалених заборон комісія залишила без змін, у зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією на території громади.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм