У жовтні Сергій Гамалій отримав найнижчу зарплату серед всіх голів ОДА

Суспільство

Суми винагороди за роботу у жовтні керівників облдержадміністрацій проаналізувало видання «Слово і діло».  Різниця між зарплатами очільників ОДА в різних регіонах України подекуди сягає до трьох разів і більше. 

Так, найвища зарплата  – 121 055 гривень –  була в Олександра Скічка, який очолює Черкаську облдержадміністрацію. За інформацією видання, крім окладу, йому нарахували близько 59 тисяч гривень «інших виплат», проте в ОДА не уточнили, що до них входить.

Найнижча зарплата минулого місяця була у голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія. Йому нарахували 37 806 гривень, а це – оклад, надбавки та відпускні. Скажімо, його колега із Тернопільщини Володимир Труш заробив 113 931 гривню: оклад, надбавки, відпускні та 60 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Зауважимо, що за даними сайту облдержадміністрації, Сергій Гамалій третину жовтня перебував у відпустці: з 4 по 8 жовтня – в додатковій оплачуваній відпустці на період настановчих занять у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, з 18 по 22 жовтня – в основній оплачуваній відпустці.

У вересні очільник Хмельницької ОДА отримав 66 539 гривень без урахування податків.

Нагадаємо, Сергій Гамалій передав «шляхетну» естафету колезі із сусідньої області. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм