«Укрзалізниця» розпочала аукціони з оренди приміщень вокзалу у Хмельницькому

Інфраструктура

АТ «Укрзалізниця» 2 липня успішно провела в електронній системі «Prozorro.Продажі» низку перших аукціонів з оренди комерційних площ трьох вокзалів, серед яких – Хмельницький. У результаті торгів початкова ціна продажу лоту збільшилась майже на 50%.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Загальна початкова вартість місячної оренди комерційних площ вокзалів за результатами проведених аукціонів збільшилась майже на 50%. Це свідчить про зацікавленість бізнесу працювати на вокзалах та разом із нами робити їх більш сучасними та комфортними для пасажирів», — зазначив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

Зокрема, під час аукціонів були розіграні перші 18 лотів (об’єктів) зі стартовою місячною орендною платою 73,4 тисячі гривень. У результаті за деякими аукціонами початкова вартість збільшилася в декілька разів і загалом становила понад 108 тисяч гривень.

Як інформують в компанії, бізнесу були запропоновані для оренди комерційні площі вокзалів станцій Дніпро-Головний, Запоріжжя-1 та Хмельницький.

Після укладення відповідних договорів з переможцями торгів на цих вокзалах будуть розміщені, зокрема, банкомат, платіжний термінал, вендинговий автомат, кавомат, об’єкти торгівлі продовольчими товарами (з правом та без права продажу підакцизної групи товарів).

Які саме приміщення Хмельницького залізничного вокзалу планують передати в довгострокову оренду та їх призначення, можна побачити на розробленій компанією карті-схемі з презентацією лотів на трьох поверхах будівлі.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» має намір зробити залізничні вокзали, серед яких і Хмельницький,  за європейським зразком, коли більшість відвідувачів приходять туди, як у торговий центр.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм