Упродовж трьох вихідних у Хмельницькому працюватиме центр вакцинації

Здоров‘я

У зв’язку із відзначенням потрійних свят – Дня захисника і захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці – хмельничани матимуть можливість відпочивати з 14 по 17 жовтня. Впродовж трьох днів для бажаючих отримати антиковідне щеплення в Хмельницькому працюватиме центр вакцинації.

Як повідомили в міській раді, сьогодні, 14 жовтня, центр масової вакцинації від коронавірусу не працює. А з 15 по 17 жовтня він буде приймати за звичним графіком: з 9:00 до 16:00.

Діє центр вакцинації в приміщенні телерадіокомпанії UA:ПОДІЛЛЯ («Поділля-Центр»), що на вулиці Володимирська, 92. Наразі там можна  отримати щеплення трьома вакцинами: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.

Для осіб, які не мають підписаної декларації зі сімейним лікарем, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Тим, хто має підписану декларацію, – лише паспорт.

Нагадаємо, з 21 жовтня уряд запроваджує нові правила пасажирських перевезень у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнями епіднебезпеки. Відтак проїзд буде дозволено лише за умови наявності у водіїв та пасажирів документів про вакцинацію або відсутність коронавірусноі хвороби.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм