Уряд продовжив адаптивний карантин до кінця літа, але послабив обмеження

Суспільство


Кабінет міністрів продовжує адаптивний карантин до 31 серпня, але послаблює обмеження.

Про це сьогодні, 16 червня, на засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Станом на 10 червня в Україні досягнуто «зеленого» рівня епіднебезпеки, який дає змогу пом’якшити протиепідемічні обмеження. Уряд офіційно сьогодні продовжить карантин до 31 серпня цього року. Водночас, ми послабимо певні карантинні заходи», – сказав Денис Шмигаль.

За його словами, поки в нас «зелений» рівень, то контроль самоізоляції не буде відбуватись через додаток «Вдома». Це, на думку посадовця, дасть змогу оновити додаток.

Нагадаємо, з 9 червня Хмельницька область та вся територія України перейшла у «зелену» епідзону за показниками захворювання на коронавірус. З 14 червня Україна увійшла у «зелену» зону за критеріями Євросоюзу.

Відтак, уряд дозволив без обмежень проводити масові заходи за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу. Також виключив пункт про заборону роботи закладів харчування після 24-ї години.

Станом на сьогодні, 16 червня, у Хмельницькій області з початку пандемії зареєстровано 88 640 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужало всього 85 897 осіб, померло внаслідок ускладнень від коронавірусу – 1 847.

Упродовж доби виявлено 50 нових випадків захворювання, підтверджено 134 одужання, зафіксовано один летальний випадок.

На лікуванні перебуває 896 мешканців Хмельниччини, 194 лікується стаціонарно. Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 28,3%.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм