В академії Держприкордонслужби запровадили альтернативне харчування

Суспільство

Нововведення їдальні Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького вже оцінили курсанти. Адже відтепер вони можуть обирати страву до свого смаку.

Як інформують в навчальному закладі, розташованому у місті Хмельницький, віднедавна тут запровадили альтернативні страви. Спочатку наприкінці 2020 року запропонували курсантам на вибір дві перших страви на обід. Такий експеримент виявився вдалим та був позитивно сприйнятий. Поступово альтернативу додали до всіх страв.

«Наразі можна обрати, наприклад, суп чи борщ, рибну чи м’ясну котлету, макарони чи гречану кашу та один із двох салатів. Зазвичай обидва варіанти страв готують у пропорції 50/50, адже спрогнозувати, що буде більш популярним неможливо», – йдеться в повідомленні академії.

Звісно, із введенням альтернативної страви зросло навантаження на кухарів, проте у поміч їм стає нове обладнання: збільшено кількість жарочних плит, котлів, електричних сковорідок.

В академії запевняють, що над вдосконаленням харчування курсантів працюватимуть і надалі. До прикладу, влітку планують розширити асортимент фруктів в раціоні, а також підбирають обладнання для виробництва вареників.

(Фото зі сайту Нацакадемії ДПС України імені Б.Хмельницького)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм