«В лікарні закінчується кисень»: у Хмельницькій інфекційці забили на сполох

Здоров‘я

Сьогодні, 13 квітня, у Хмельницькій інфекційній лікарні виникла критична ситуація із постачанням кисню.

Про це медзаклад повідомив на своїй сторінці.

«В лікарні закінчується кисень. Хто знає, де можна придбати кисень (хоча б декілька балонів) – терміново зателефонуйте на приймальне відділення Хмельницької інфекційної лікарні», – йдеться в повідомленні.

Наразі лікарня переповнена: 196 хворих та 17 пацієнтів із підозрами. Стаціонарна киснева станція медзакладу спроможна забезпечити лише частину пацієнтів, для інших везуть рідкий кисень.

За словами  директорки лікарні Оксани Піддубної, сьогодні суттєво затримали поставку кисню, і пацієнтам його могло просто не вистачити. Тому й кинули клич про допомогу і терміново почали шукати, де його можна придбати.

Позичили кисень в інших медзакладах, очікують обіцяної поставки зі Львова. Відтак, тимчасово проблему вдалося закрити.

«На поточний момент кисень знайшли. Якщо ви пов’язані з виробництвом кисню чи маєте його запаси – будь ласка, залиште контакти. Ваша допомога може врятувати багато життів», – наголосили в інфекційній лікарні.

Оксана Піддубна зауважує, що ситуація наразі достатньо складна, а медична система може не витримати такого навантаження.

«Потоком ідуть швидкі допомоги. Хворих дуже багато. Хворі важкі. Бувають моменти, коли нам не вистачає ліжкомісць і тоді ми цих хворих кладемо тимчасово на ліжка в коридорах, але надаємо їм допомогу, використовуємо кисневі концентратори, проводимо сортування пацієнтів»,каже лікарка.

Нагадаємо, Теофіпольський селищний голова порівняв із «блокбастером» доставку кисню до лікарні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм