Виробник вершкового масла з Хмельниччини домігся скасування 9,5 млн грн штрафу

Економіка

Три виробники вершкового масла домоглися в судах скасування штрафів, які були накладені Антимонопольним комітетом за звинуваченням в обмані споживачів через продаж під виглядом масла спреду з рослинних жирів. Серед них – підприємство з Хмельницької області.

Про це повідомляє видання «АgroNews.ua».

Зокрема зазначається, що в серпні суд скасував штраф у сумі 9,5 мільйона гривень товариству з обмеженою відповідальністю  «Деражнянський молочний завод».

«Приводом для скасування штрафу Деражнянському молокозаводу стало непроведення АМКУ повторної експертизи взятих зразків продукції», – йдеться в інформації.

Окрім цього підприємства, штрафи скасовано й Гайсинському молокозаводу (на 3,9 мільйона гривень) та Богодухівському молокозаводу (на 20 мільйонів гривень).

Нагадаємо, Антимонопольний комітет оштрафував шість виробників молочної продукції за використання маркування «вершкове масло» і «сир» на продуктах з рослинних жирів і сумішей невідомого походження. Тоді в «чорний» список потрапили два підприємства, розташовані на території Хмельницької області. Виробник молочного фальсифікату із Хмельниччини фігурує в кримінальному провадженні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм