З початку війни Хмельниччина прийняла 140 машин гуманітарки

Суспільство

Уже понад два тижні гуманітарний хаб на Хмельниччині активно співпрацює із закордонними благодійниками, які опікуються збором та доставкою допомоги для цивільного населення, що постраждало від російської агресії.

Найбільше вантажів, зауважують в пресслужбі обласної військової адміністрації, доправлено з Великобританії, Німеччини та Польщі. Окрім того, значний обсяг гуманітарної допомоги надійшов з Ірландії, Швейцарії, Італії, Іспанії.

«Небайдужі громадяни та вихідці з України, що проживають в ЄС, об’єднуються, організовують збір коштів, найнеобхідніших речей і продуктів, забезпечують їх транспортування в Україну. Так, в Німеччині діє благодійна ініціативна група «Help Ukraine», завдяки якій на Хмельниччину вчора прибуло дві вантажівки із допомогою загальною вагою близько 40 тонн», – повідомили в ОВА.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення в Україну російських військ, на Хмельниччину прибуло 95 вантажівок та 45 автобусів з гуманітарною допомогою. Щодня весь вантаж сортують та транспортують туди, де наразі його потребують найбільше.

Нагадаємо, начальник Хмельницької ОВА спростував фейк про продаж гуманітарної допомоги в магазинах.

(Фото пресслужби Хмельницької ОВА)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм