ЧОТИРИ ШКОЛИ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПОТРАПИЛИ ДО РЕЙТИНГУ НАЙКРАЩИХ В УКРАІНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО

Статті

Складено щорічний всеукраїнський рейтинг 200 найкращих закладів загальної середньої освіти за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році. До нього увійшло й чотири школи із Хмельниччини.

Школи у таблиці, опублікованій на інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua», ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Відтак, в переліку ТОП-200 з-поміж представлених шкіл Хмельницької області найвищу позицію зайняв приватний НВК «Антей» (місто Кам’янець-Подільський) – 75 місце (рейтинговий бал – 147,1).

На 137 місці – Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія»Старокостянтинівської міськради  імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука (рейтинговий бал – 143,3).

148-ма сходинка дісталась Хмельницькій гімназії №1 імені Володимира Красицького(рейтинговий бал – 142,8).

Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради опинився на 151 місці з рейтинговим балом – 142,7.

Зауважимо, що ці два хмельницьких навчальних заклади були єдиними з області, які потрапили до аналогічного рейтингу 2020 року. Однак торік  вони займали значно вищі позиції:  Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради був на 44-ому місці (рейтинговий бал – 153,5) та Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького була на 98-ому місці (рейтинговий бал – 148).

У рейтингу за результатами ЗНО-3021 серед областей Хмельниччина зайняла 15-ту позицію.Середній бал за ЗНО, отриманих випускниками 338 шкіл області, становить 111,8. Найкращі результати – у шкіл Львівщини, Волині та Сумщини.

В рейтингу обласних центрів місто Хмельницький посів 14 місце. Середнє  значення балів ЗНО, отриманих випускниками 50-ти шкіл громади,  становить 123. У трійці лідерів – Київ, Львів та Рівне.

Зазначається, що на результати ЗНО  кожного учасника впливає низка чинників. Зокрема, крім якості організації освітнього процесу в закладі освіти, важливі й тип та розташування школи, педколектив, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, отримання додаткових платних освітніх послуг тощо.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм