ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ СКЛИКАТИ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Статті

Депутати Хмельницької обласної ради зареєстрували заяву до голови ради Віолети Лабазюк. Депутати просять прислухатися до проблем людей на місцях і зібрати позачергову сесію для підготовки звернень до уряду й президента щодо припинення локдауну і визначення адекватних тарифів на енергоносії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат Хмельницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександр Розізнаний.

Він зазначив, що від фракцій ВО «Батьківщина», «За конкретні справи» та інших політичних сил зареєстрували заяву про скликання позачергової сесії стосовно «не ефективної роботи уряду в частині соціального захисту наших громадян з питань комунальних платежів, тарифів за енергоносії, та нікчемності локдауна у протидії розповсюдження пандемії».

Розізнаний додає, що наразі очікують на реакцію керівництва облради та представників інших фракцій.

«Сьогодні депутати обласної ради мають бути локомотивом захисту гідного рівня життя, прав і свобод мешканців нашої області», – наголосив у дописі народний обранець.

ОНОВЛЕННЯ:

Позачергова сесія Хмельницької обласної ради скликається 15 січня. Про це повідомив заступник голови облради Володимир Гончарук:

«У відповідь на протести по усій країні щодо різкого підвищення цін на газ, його транспортування, скасування пільгових тарифів на електроенергію: на перших 100 кВт, 30% знижки для міст супутників-АЕС, пільгового тарифу для управлінських компаній, гуртожитків, тощо Хмельницька обласна рада збиреться 15 січня на позачергову сесію, щоб висловити свою позицію».

Відповідно до розпорядження голови ради Віолети Лабазюк, початок пленарного засідання сесії об 11:00.

До проєкту порядку денного включено питання “Про звернення депутатів обласної ради до президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо підвищення тарифів на електроенергію та природний газ”.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм