ГРАФІК ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОДІЛЕНО НА 4 ЧЕРГИ

Статті

Задля стабілізації роботи енергосистеми з 31 жовтня запроваджено графік погодинних  відключень (ГПВ). Наразі Хмельницьку область поділено на 4 черги. Світло вимикатимуть з 7 ранку до 22 години по три години. Черговість змінюватиметься щотижня. 

Про це інформували в АТ “Хмельницькобленерго”.

“Живлення Хмельницької області електричною енергією здійснюється за тимчасовими схемами і стабільний режим роботи залежить від наданої потужності суміжними ОСР. Саме тому потрібно максимально економити електричну енергію у пікові години навантаження: з 07:00 – 11:00; з 17:00 – 23:00”, – наголосили в компанії.

Зазначається, що графік враховує почерговість відключень споживачів та потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури. Але він може коригуватися згідно з вказівкою диспетчера “Укренерго” та у випадку настання значних аварійних відключень.

У “Хмельницькобленерго” також оприлюднили інформацію про приналежність населених пунктів та вулиць до черг ГПВ. В пресслужбі додають, що за можливості інформацію висвітлюватимуть за добу до застосування графу.

Орієнтовний графік погодинних відлючень:

Білогірський РЕМ

Віньковецький РЕМ

Волочиський РЕМ

Городоцький РЕМ

Деражнянський РЕМ

Дунаєвецький РЕМ

Ізяславський РЕМ

Кам’янець-Подільський РЕМ

Красилівський РЕМ

Летичівський РЕМ

Полонський РЕМ

Славутський РЕМ

Старокостянтинівський РЕМ

Старосинявський РЕМ

Теофіпольський РЕМ

Хмельницький міський РЕМ

Чемеровецький РЕМ

Шепетівський РЕМ

Ярмолинецький РЕМ

(ОНОВЛЕНО)

Як повідомили в “Укренерго”, стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були введені з 6-ї години ранку в усіх регіонах, наразі скасовані.

“Для ліквідації аварій, спричинених наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільчих мереж (обленерго) введені локальні обмеження споживачів в межах областей”, – йдеться в повідомленні компанії.

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм