Хмельниччина отримає додаткові кошти для боротьби з COVID-19

Статті

На черговому засіданні Кабінету міністрів минулого тижня прийнято постанову щодо  виділення коштів з державного бюджету для протидії COVID-19. Суму субвенцій на вказані цілі збільшено за рахунок скорочення видатків для розвитку та утримання автодоріг.

Тож скільки із зазначених коштів перепаде Хмельницькій області?

Як вбачається з прийнятої урядом постанови від 11 листопада, йдеться про збільшення субвенцій для забезпечення подачі кисню на понад 895 мільйонів гривень. Тобто, якщо попередньою постановою від 9 жовтня на це передбачалося загалом по всіх медзакладах України 571 мільйон 35 тисяч гривень, то наразі – 1 мільярд 466 мільйонів 613 тисяч 300 гривень.

Для потреб лікарень Хмельниччини, які надають меддопомогу «ковідним» хворим, фактично розмір державних субвенцій на кисень додатково збільшиться на 256 тисяч 500 гривень (замість передбачених у жовтні 23 мільйонів 115 тисяч на область виділено 23 мільйони 371 тисячу 500 гривень).

Окрім того, урядовці погодили надання субвенції з державного бюджету на закупівлю обладнання та на забезпечення закладів охорони здоров’я розхідними матеріалами для виявлення у крові антитіл до коронавірусу.

На ці цілі загалом по Україні виділено 259 мільйонів 172 тисячі гривень. З них Хмельницькій області передбачено 5 мільйонів 462 тисячі 200 гривень.

Зокрема, 4 мільйони 350 тисяч – на придбання комунальними закладами охорони здоров’я «лабораторного обладнання, необхідного для забезпечення готовності та реагування на спалахи COVID-19», а 1 мільйон 112 тисяч 200 гривень — на забезпечення медзакладів розхідними матеріалами для тестування на виявлення у крові антитіл до коронавірусу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм