ХМЕЛЬНИЧЧИНА СТАЛА «ПОМАРАНЧЕВОЮ» ЗОНОЮ ЕПІДОБМЕЖЕНЬ

Статті

В Україні за минулий тиждень показник захворюваності на COVID-19 збільшився утричі, у стільки ж зріс і рівень госпіталізації. При цьому  пацієнтів на 50 % більше, ніж виписаних із медзакладів. Серед тих областей, де показники госпіталізації перейшли «червону» норму, опинилася й Хмельниччина. 

За інформацією Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE), протягом двох тижнів подвоїлася добова смертність. Лише на Хмельниччині упродовж останніх чотирьох діб зафіксовано 53 летальних випадки внаслідок ускладнень від коронавірусу, наймолодшій особі було 33 роки. Попередньої доби померло 7 подолян, загальна кількість летальних випадків в області з початку пандемії – 2066.

Наразі Харківська, Запорізька та Херсонська області формально відповідають критеріям «червоного» рівня епіднебезпеки. Також у зоні ризику, за даними МОЗ, опинилися Житомирська, Сумська, Чернівецька та Хмельницька (перевищено показник рівня госпіталізації до 51% ред.) області.

Згідно зі статистикою Хмельницької ОДА,  минулої доби виявлено 549 нових випадківзахворювання: 362 – Хмельницький,  97 – Шепетівський та 90 – Кам’янець-Подільський райони.

Кількість активних хворих, у порівнянні з учорашніми даними, збільшилась на 395 осіб і наразі становить 5 559. З них 815 лікується стаціонарно (напередодні було 771). Хворіє «ковідом» 627 дітей та 97 медпрацівників.

Хмельницька інфекційна лікарня завантажена майже повністю: тут лікуються 177 хворих та 16 пацієнтів із підозрою. У Хмельницькій міськлікарні пацієнтами із COVID-19 заповнено 127 ліжок та 11 осіб мають підозру на хворобу. Зросла кількість хворих і в «БЦРЛ» Слобідко-Кульчієвецька – до 126, трьох госпіталізовано з підозрою.

В інших опорних медзакладах лікується від 65 до 92 коронавірусних хворих. При цьому 52,2% становить загальна завантаженість ліжкомісць із киснем.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм