Хмельниччина з 30 жовтня переходить у «червону» зону епіднебезпеки

Статті

Хмельницька область та ще шість регіонів переходять у «червону» зону. Таке рішення ухвалено сьогодні, 27 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив у своєму Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей», – повідомив урядовець.

«Червоний» рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.

Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Згідно з даними МОЗ, Хмельниччина упродовж трьох діб перевищує показник захворюваності на коронавірус, коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування й рівень госпіталізації.

Упродовж минулої доби в Хмельницькій області виявлено 1 019 нових випадків COVID-19, також 582 краян одужало, 27 – померло через коронавірус. Наразі активних хворих 12 972 людини.

Завантаженість «ковідних» ліжкомісць за останню добу досягла 71%. Як зазначав в ефірі місцевого телеканалу перший заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, до лікарні, тобто з важким перебігом хвороби, потрапили лише 0,1% тих, хто має щеплення і повторно інфікувався.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм