ЛИШЕ ПОЛОВИНУ НАРАХОВАНИХ СУМ ЗА КОМУНПОСЛУГИ СПЛАТИЛИ В ЛИСТОПАДІ МЕШКАНЦІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Статті

За комірне на кінець листопада минулого року мешканці Хмельниччини сплатили лише 54,5% від нарахованих у цьому періоді сум. І заборгованість населення за житлово-комунальні послуги продовжує невпинно зростати.

Про це поінформували в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

Зокрема, за даними облстату, на 1 грудня 2020 року борг за постачання та розподіл природного газу становив 622 мільйони 900 тисяч гривень, теплову енергію та гарячу воду – 244 мільйони 800 тисяч, постачання та розподіл електроенергії – 114 мільйонів, управління багатоквартирними будинками – майже 87 мільйонів, централізоване водопостачання та водовідведення – 76 мільйонів 500 тисяч, надання послуг з вивезення побутових відходів – 17 мільйонів 400 тисяч гривень.

Торік у січні–листопаді з боржниками було укладено 1 300 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 7 мільйонів 500 тисяч гривень. З урахуванням довгострокових договорів, сума внесених платежів становила 8 з половиною мільйонів гривень.

При цьому, за офіційною статистикою, сума боргу із заробітної плати працівникам Хмельниччини перевищила 14 мільйонів гривень і в порівнянні з початком року зросла у два з половиною раза.


Нагадаємо, у неділю, 10 січня, жителі окремих громад області долучилися до всеукраїнського «тарифного страйку».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм