НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ НЕ ЗАПРОВАДЖУВАТИМУТЬ ДОДАТКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ, – ДМИТРО ГАБІНЕТ

Статті

Хмельницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій не буде запроваджувати додаткових карантинних обмежень крім тих, які вже встановлені Кабінетом міністрів.

Про це під час брифінгу зазначив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.


Він наголосив, що оновлене рішення уряду про карантинні обмеження, в тому числі у вихідні дні, є обов’язковим до виконання на території всієї Украіни. Контролюватимуть процес в області працівники поліції та Держпродспоживслужби.

«Обласна комісія з питань ТЕБ і НС не вводитиме якихось додаткових карантинних вимог, більше того вже скасовано окремі пункти попередніх рішень комісії. Наразі можуть працювати всі торговельні заклади,  в тому числі і ринки, які здійснюють реалізацію продуктів харчування, кормів, медичних засобів», – сказав Дмитро Габінет.

Щодо роботи речових ринків у Хмельницькому, він зауважив, що зараз це питання опрацьовується з підприємцями.

«Якщо брати до уваги лише речову групу товарів, то ринок не має права працювати у вихідні, а в іншому випадку – є певні питання», – прокоментував посадовець.

Те ж саме, за його словами, стосується пасажирських перевезень. Тобто, додаткових вимог не буде, окрім тих, які вже зазначені в постанові Кабміну: за умови перевезення 50% пасажирів та дотримання санітарних норм.

На переконання очільника ОДА, в урядовій постанові не передбачено й заборони здійснення освітньої діяльності у вихідні. Зокрема, йдеться про додаткові заняття з дітьми: олімпіади, майстер класи, тренінги тощо. Якщо ж ці заходи не стосуються освітнього процесу, то організатор особисто несе відповідальність за їх проведення.

«Ми ще самі зараз з’ясовуємо деякі юридичні аспекти постанови Кабміну. Я хочу запевнити, що точно не ставлю за мету перешкоджання господарській діяльності наших підприємців. Гарантую, що ніяких різких дій відносно них не буде. Але вкотре прошу всіх дотримуватися карантинних вимог», –  наголосив Дмитро Габінет.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм